השכרת אתרים

השכרת אתרים – על זירת המסחר החדשה

השכרת אתרים היא זירת מסחר חדשה ועדכנית בעידן האינטרנט. בעלי אתרים המקודמים במנועי החיפוש ונמצאים בדירוג גבוה בדפי התוצאות של גוגל מציעים את השכרת האתרים המקודמים תמורת תשלום דמי שכירות חודשיים. בעידן שבו השיווק באינטרנט הוא כלי רב עוצמה, השכרת אתרים היא אחת הדרכים האפקטיביות של שיווק באינטרנט. אין צורך לבנות אתר, לא צריך לשכור מקדם ולהשקיע כסף רב בשירותי קידום אתרים, אתר מקודם וממותג ממתין לכם.

השכרת אתר

השכרת אתרים – שלושה דברים שכדאי לדעת

+ השכרת אתרים מבטיחה לך כי האתר שלך כבר נמצא בראש התוצאות של דפי החיפוש. גם אם תשקיעו סכומי כסף רבים ותשכרו מקדם אתרים מקצועי, מיומן, בעל שם עולמי ועוד. אף אחד לא יוכל להבטיח לכם כי האתר שלכם יגיע אל המקומות הראשונים במנועי החיפוש בשל התחרות הרבה על המקומות הראשונים. השכרת אתרים היא השקעה בטוחה, אתם יודעים ורואים בדיוק את המיקום של האתר שאותו אתם שוכרים.

+ השכרת אתרים עדיפה על קמפיין ממומן. גם השכרת אתרים וגם קמפיין ממומן עולים כסף, אך השכרת אתר ממתגת את העסק שלכם. הגולש הממוצע מתפעל מאתר הנמצא בראש התוצאות של דפי החיפוש. מיקום גבוה ממתג את האתר, מעניק לו תדמית של בית עסק רציני וממוחשב, בית עסק שכדאי לעשות אתו עסקים.

+ השכרת אתרים היא הוצאה חודשית מוכרת. עבור שכירת האתר אתם מקבלים חשבונית מס מוכרת ומנכים את דמי השכירות מההוצאות. השכרת אתרים מגישה לכם על מגש של כסף אתר הנצפה על ידי אלפי גולשים במשך שבעה ימים בשבוע עשרים וארבע שעות ביממה.

+ דקו אתרים מציעה לכם שלוש אפשרויות. השכרת אתר והתאמתו ללקוח (פרסום שמו ופרטיו, כתיבת תכנים רלוונטיים ועוד), הוספת דף שיווקי באתר והפניית הגולש אל בית העסק שלכם או מכירת לידים איכותיים.

לפרטים נוספים – יצירת קשר

למידע נוסף ברשת – השכרת אתרים