קידום אתרים במנועי חיפוש

קידום אתרים במנועי חיפוש נועד למקם את האתר שלכם בעמודים הראשונים של תוצאות דפי החיפוש. מנועי החיפוש מקבלים שאלה ומחזירים תוצאות מסודות המדורגות לפי הרלוונטיות של התשובה. קידום אתרים במנועי חיפוש נועד, אם כן, למתג את האתר שלכם כרלוונטי ביותר כדי שהוא יוצג בעמודים הראשונים. חשוב לדעת כי הגולש הממוצע אינו מעיין בכל דפי התוצאות, בדרך כלל מסתפקים הגולשים בעמוד הראשון ואולי גם בשני.

קידום במנועי חיפוש

קידום במנועי חיפוש – על השיטות הפופולאריות

כתיבת תוכן לפי מילות מפתח. מילות המפתח הן המילים שאתן יקיש הגולש כאשר הוא יפנה שאלה למנוע החיפוש. הטמעת מילות המפתח בתוך התכנים, תאפיין את האתר שלכם בעיני האלגוריתם של מנועי החיפוש, כאתר רלוונטי בתחום. ככל שיהיו לכם יותר מאמרים המכילים את מילות המפתח הרלוונטיות, כך תדורגו כאתרים רלוונטיים יותר בתחום.

בעבר נהגו המקדמים לדחוס כמה שיותר מילות מפתח בטקסט, אך בשנה האחרונה, בעקבות עדכוני האלגוריתם של מנועי החיפוש, עדיף לחזור על מילות המפתח מקסימום חמש עד שבע פעמים בלבד.

בניית קישורים היא אחת הדרכים המועילות של קידום אתרים במנועי החיפוש. רצוי ליצור קישורים מאתרים איכותיים העוסקים באותו התחום. אתר בעל קישורים רבים נחשב לאתר רלוונטי בתחום. ככל שהאתר איכותי יותר, הקישור ייחשב לחזק יותר ויקדם את האתר. מנועי החיפוש נאבקים כל הזמן בהצפת קישורים באמצעות קניית קישורים בתשלום מחוות קישורים ועוד. בשנה האחרונה העניש גוגל אתרים בעלי קישורים בלתי איכותיים ודחק אותם לעמודים אחוריים בתוצאות הדירוג.

כתיבת תכנים ועדכון האתר. מנועי החיפוש מחפשים כל הזמן חומרים חדשים. הם סורקים את הרשת ומבקרים בכל אתר אחת לכמה שבועות. אתר המעדכן את תכניו בקביעות מקבל ציון איכות גבוה במנועי החיפוש ומדורג בהתאם. יש להקפיד על תכנים איכותיים, בעלי סגנון רהוט וללא שגיאות כתיב.

דקו אתרים היא חברה מקצועית בעלת מוניטין וניסיון רב. לקוחות רבים מהמגזר הציבורי ומהמגזר הפרטי נהנים משירותי הקידום של דקו אתרים. לפרטים נוספים – יצירת קשר

למידע נוסף ברשת – קידום במנועי חיפוש