קידום אתרים אורגני | קידום אורגני

קידום אתרים אורגני – האם כבר עדכנתם את האתר לשנה החדשה?

השנה החדשה כבר בפתח וזה הזמן לתכנן את קידום האתר שלכם לשנה זו, כי קידום אתרים אורגני דורש עדכונים ותחזוקה שוטפת. בשנה האחרונה השתנו דברים רבים בתחום של קידום אתרים אורגני. רוצים לקדם את האתר? רוצים לשמור על תוצאות הקידום? פנו אל דקו אתרים אנו נקדם את האתר שלכם במקצועיות ונשמור על מיקומו בתוצאות הדירוג לאורך זמן רב.

 קידום אורגני

קידום אתרים אורגני – על העדכונים ועל התחזוקה השוטפת

+ קידום אתרים אורגני מבוסס על מילות מפתח. בכל תקופה יש לערוך מחקר חדש של מילות המפתח הרלוונטיות לאתר. חשוב למיין את מילות המפתח הקיימות, לעבות את המילים שהביאו תנועה רבה אל האתר ולהוסיף מילים חדשות. תופתעו להיווכח כי לעתים מילות מפתח בעלות נפחי חיפוש גבוהים לא הביאו לכם תנועה רבה. זה הזמן להתרכז במילות מפתח בעלות נפח חיפושים קטן יותר, לעתים הם מביאות תנועה איכותית וממוקדת של גולשים.

+ האם עדכנתם את התוכן שלכם באתר בזמן האחרון. מנועי החיפוש מחפשים כל הזמן תכנים חדשים. עדכון תכנים באתר הן אחת השיטות של קידום אתרים אורגני ושל שמירה על מיקומים גבוהים. זה הזמן גם לבדוק האם כל המוצרים שאתם מציעים עדיין רלוונטיים ולהוסיף את המוצרים האחרונים שהתווספו לרשימה בשנה האחרונה.

+ כתבו פוסטים מעניינים כדי למשוך אל האתר שלכם תנועת גולשים רבה. שאלו את הלקוחות שלכם מה מעניין אותם וכתבו על כך מאמרים אקטואליים.

+ קישורים איכותיים מקדמים את האתר בתוצאות של קידום אתרים אורגני. בדקו את כמות הקישורים שלכם? האם יש לכם מספיק קישורים? האם אלו קישורים איכותיים? מומלץ ליצור קישור איכותי חדש לאתר אחת לכמה חודשים. הקישור יעלה אתכם בדירוג וימתג את האתר שלכם במנועי החיפוש כאתר רלוונטי.

+ עדכנו את כל הפרטים הרלוונטיים באתר. האם הכתובת עדכנית? מספר הטלפון לא השתנה? צוות העובדים נשאר אותו דבר? עברו על כל דפי האתר שלכם ובדקו האם כל התכנים עדיין רלוונטיים או שהם דורשים שינוי.

דקו אתרים היא חברה מובילה בתחום של קידום אתרים אורגני. החברה דואגת לעדכון ולתחזוקה שוטפת של כל אתר ואתר. צרו קשר ותיהנו מצוות מקצועי ומתוצאות מפתיעות!