שיווק באינטרנט

שיווק באינטרנט – גם לשווק צריך לדעת איך

שיווק באינטרנט הוא כלי שיווק רב עוצמה, חדש ועדכני בעידן המודרני. כמיליארד גולשים בכל העולם מבלים ועובדים שעות רבות ברשת האינטרנט. כמות המוצרים הנמכרת ברשת רק הולכת וגדלה כל הזמן. גם נתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי מספר הצרכנים המעדיפים לקנות מוצרים רבים, גם מוצרי מזון, הולך וגדל מיום ליום. שיווק באינטרנט כחלק מתהליך קידום אתרים הוא כלי הפרסום החדש, ואם אתה לא שם, אתה לא קיים!

שיווק אתרים באינטרנט

חמש דרכים פופולריות של שיווק באינטרנט

+ הדרך העיקרית של שיווק באינטרנט היא באמצעות קידום אתרים אורגני במנועי החיפוש, במיוחד בגוגל. מיליוני אנשים מחפשים כל יום מוצרים ושירותים במנועי החיפוש. אתר המופיע בעמודי התוצאות הראשונים, משול לחנות הממוקמת בקניון הגדול ביותר בעולם, בשדרה המרכזית.

+ דרך נוספת של שיווק באינטרנט היא באמצעות כתיבת מאמרים. אתרים רבים מפרסמים מאמרים בחינם, הם גם מוכנים לתת לכם לינק לאתר שלכם. כאשר אתם כותבים מאמר וחותמים בשמכם או בשם העסק, אתם ממתגים את עצמכם וחושפים את המוצר לעיני אלפי גולשים.

+ שיווק באינטרנט הוא גם כתיבת תכנים שיווקיים לאתר שלכם. כאשר הגולש מגיע אל האתר שלכם, עליכם ללכוד אותו, לסקרן אותו, לשווק לו את המוצר ולהניע אותו לקנייה. שיווק באינטרנט באמצעות כתיבת תכנים שיווקיים, זו עבודה של מקצוענים! בדקו אתרים ישמחו להמליץ לכם על כותבי תוכן מיומנים ומוכשרים.

+ דרך נוספת של שיווק באינטרנט היא באמצעות באנרים. באנרים אלו הפרסומות הקופצות מול עינכם כאשר אתם שקועים בקריאת מאמר ברשת. חשוב להדגיש כי גולשים רבים רואים בבנארים מטרד מציק ונמנעים לקנות באמצעותו.

+ דרך נוספת של שיווק באינטרנט הוא באמצעות קידום אתרים ממומן. קמפיין ממומן הן הפרסומות בתשלום המופיעות בראש תוצאות דפי החיפוש ובצידו. כאשר הגולש מקליק על התוצאות האלו הוא מגיע אל דך שיווקי המניע אותו לקניית המוצר. המפרסם משלם למנועי החיפוש לפי מספר ההקלקות.

דקו אתרים צברה ניסיון ומוניטין רב בתחום של שיווק באינטרנט ומיתוג. צרו קשר ואנו נשמח לייעץ ולעזור.