אודות

דקו קידום ובניית אתרים

חברת דקו אתרים מתמחה במתן פתרונות אינטרנט לבעלי עסקים, החל מבניית אתר אינטרנט מקצועי עם מערכת ניהול תוכן ועד לשיווקו ברשת והופעתו במקומות הראשונים של מנועי החיפוש השונים. בעזרת חברת דקו אתרים יהיה לכם אתר אינטרנט מקצועי שתוכלו להציג את השירותים שאתם מספקים, וימשוך אליכם המון לקוחות.

בניית אתר עם חברת דקו אתרים

בעזרת בניית אתר עם חברת דקו תוכלו ליהנות מבניית אתר:

+ אתר בעל עשרה עמודים ומעלה.

+ מערכת ניהול תוכן.

+ תוספים לשדרוג האתר.

+ ועוד הטבות ומבצעים.

שיווק אתר עם חברת דקו אתרים

בעזרת שיווק וקידום האתר עם חברת דקו תוכלו ליהנות מהופעה במקומות הראשונים במנועי החיפוש בביטויים בתחום ההתמחות שלך. כאשר האתר מופיע בתוצאות הראשונות בגוגל, אז יותר גולשים, קרי- לקוחות פוטנציאלים, יכנסו לאתר שלך.

לפנייה לנציג – יצירת קשר

השירותים שלנו

+קידום אתרים
קידום אתרים הוא תהליך ארוך ומורכב המתחיל עוד לפני בניית האתר. חברת דקו אתרים היא חברה מובילה בתחום קידום אתרים. צוות החברה משתף אתכם בניסיונו רב השנים ומסביר כיצד יש להימנע מטעויות רבות המשפיעות של קידום האתר. לפרטים נוספים – קידום אתרים.
+קידום אתרים בגוגל
קידום אתרים בגוגל הוא תחום די חדש, איך אפשר לדעת מה "מותר" לעשות ומה "אסור" – כאשר בכל פעם מנוע החיפוש של גוגל משנה את האלגוריתמים? חברת דקו אתרים כתבה לכם שאלות ותשובות בתחום. לפרטים נוספים – קידום אתרים בגוגל.
+קידום אתרים אורגני
קידום אתרים אורגני דורש עדכונים ותחזוקה שוטפת. קישורים איכותיים מקדמים את האתר בתוצאות של קידום אתרים אורגני. רוצים לקדם את האתר? רוצים לשמור על תוצאות הקידום? לפרטים נוספים – קידום אתרים אורגני.
+קידום אתרים מקצועי
קידום אתרים מקצועי ימקם את האתר שלכם בראש דפי התוצאות של מנועי החיפוש, הרבה לפני המתחרים שלכם, יגדיל את הלקוחות וימרב את המכירות. לכל בעל אתר אינטרנט כדאי ללמוד מספר דברים בקידום מקצועי. לפרטים נוספים – קידום אתרים מקצועי.
+קידום אתרים במנועי חיפוש
קידום אתרים במנועי חיפוש נועד למתג את החברה ולמקם את האתר בתוצאות הראשונות של מנועי החיפוש השונים ברשת ובראשם גוגל. אם האתר שלך לא נמצא בתוצאות הראשונות במנועי החיפוש מבחינת הגולשים – הלקוחות, אתה לא קיים! לפרטים נוספים – קידום אתרים במנועי חיפוש.
+שיווק באינטרנט
שיווק באינטרנט הוא כלי בעל עוצמה גדולה מאוד, כיום יותר ויותר אנשים מחפשים שירותים ורוכשים מוצרים דרך האינטרנט. לכן שיווק נכון באינטרנט יכול לגרום לכל עסק להתפתח ולצמוח. לפרטים נוספים – שיווק באינטרנט.
+השכרת אתרים
השכרת אתרים היא האפשרות היעילה יותר המוצעת ברשת כיום, במקום להשקיע בבניית אתר אלפי שקלים ולאחר מכן בקידומו עשרות אלפי שקלים – השכירו אתר אינטרנט שממוקם בתוצאות הראשונות בגוגל בתחום שלך ותהנו מעשרות לקוחות בכל יום. לפרטים נוספים – השכרת אתרים.
+בניית אתרים
אתם ודאי מבינים את החשיבות של בניית אתר ברשת, אך מושכים בכתפיים מצער ואומרים לעצמכם – "אין לי זמן וכסף להשקיע בזה" או תירוצים אחרים. חברת דקו אתרים מציעה בניית אתרים לעסקים במחירים משתלמים. לפרטים נוספים – בניית אתרים .

קידום במנועי חיפוש

קידום אתרים במנועי חיפוש נועד למקם את האתר שלכם בתוצאות הראשונות של מנועי החיפוש.

להמשך קריאה – קידום במנועי חיפוש

קידום אתרים מקצועי

קידום אתרים מקצועי חיוני לכל אתר המציע שירותים או מוכר מוצרים, האם האתר שלך צריך קידום?

להמשך קריאה – קידום אתרים מקצועי

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני – מה חשוב לדעת על העדכונים השונים וכיצד לבצע תחזוקה שוטפת לאתר.

להמשך קריאה – קידום אתרים אורגני