שירותי קידום אתרים טעויות נפוצות

קידום אתרים, זו עבודה של מקצוענים!

קידום אתרים הוא תהליך ארוך ומורכב המתחיל עוד לפני בניית האתר. רק תכנון מוקדם של האתר בעזרת אנשי מקצוע מיומנים ובעל ניסיון יביא לתוצאות בתחום של קידום אתרים. חברות בלתי מקצועיות המעניקות שירותי קידום אתרים עלולות לעשות שגיאות קריטיות אשר ימנעו את קידום האתר שלכם, גם אם תשקיעו בתהליך הקידום כסף רב. חברת דקו אתרים היא חברה מובילה בתחום קידום אתרים. צוות החברה משתף אתכם בניסיונו רב השנים ומסביר כיצד יש להימנע מטעויות רבות המשפיעות של קידום האתר.

שירותי קידום אתרים

שירותי קידום אתרים – ארבע טעויות נפוצות המונעות את קידום האתר

+ לא לפזר מילות מפתח בצפיפות רבה מדי. בעלי אתרים רבים חושבים כי אם יפזרו מילות מפתח בין דפי האתר, וכמה שיותר, האתר ישעט במהירות אל עבר המקומות הראשונים. זו טעות! גוגל מעניקה תשומת לב רבה לאיכות התכנים. פיזור רב מדי של מילות מפתח, ללא קשר תחבירי או קשר לוגי, ימתג את האתר שלכם כאתר "ספאם" ויוריד אותו בדירוג התוצאות.

+ נכון, קישורים משפיעים על קידום אתרים, אך לא בכמויות גדולות. חברות רבות העוסקות בתחום של שירותי קידום אתרים נוהגות לקנות קישורים זולים בכמויות גדולות. לא הכמות קובעת, אלא האיכות. כאשר אתם מציפים את האתר בקישורים, זה ייראה למנועי בחיפוש כהליך בלתי טבעי וימנע את קידום האתר. חשוב להקפיד על איכות הקישורים. ככל שהקישור יהיה איכותי יותר, כך תקודמו בדירוג.

+ חברות רבות העוסקות בתחום של שירותי קידום אתרים ממליצות ללקוחות שלהן לבנות אתרים מעוצבים עם אנימציות, פעלולים ואתרי פלאש. זו טעות! מנוע החיפוש אינו קורא עיצובים ואנימציות, הוא מחפש רק תוכן. קידום אתרים מקצועי דורש הזנה מתמדת של תוכן איכותי.

+ בעלי אתרים רבים שוכרים מעצבים יקרים וחוסכים בכותבי תוכן, טעות! כתיבת תוכן היא אחד הפרמטרים המרכזיים של קידום אתרים. נעים לשהות באתר מעוצב, אך אין לזה השפעה על תהליך הקידום. כדאי לכם לשכור כותבי תוכן מקצועיים שיעזרו לכם בתהליך הקידום.

ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים – יצירת קשר

למידע נוסף ברשת – קידום אתרים